Hlavní inženýr projektu (HIP)

Jsme česká výrobní společnost zaměřující se na výrobu epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů a hydroxidů a speciálních chemických derivátů. Přes 80% naší produkce vyvážíme do 80 zemí 5 kontinentů, především na vysoce konkurenční a náročné trhy západní Evropy, a jsme dlouhodobě jedním z největších exportérů v Ústeckém kraji i České republice.

V současné době připravujeme s naším inženýrským partnerem realizaci strategického investičního záměru v plánované délce 3,5 roku (Projekt).

Otevíráme novou pozici Hlavního inženýra projektu na straně investora do Úseku investic a hledáme kvalitního a zkušeného odborníka v oblasti projektových řízení a realizace investic.

Popis pracovní pozice:

řízení a koordinace malého projektového týmu profesních specialistů/členů týmu (Proces, Strojní+potrubí, SŘTP, Elektro, Stavba atd.) na straně investora projektu

spolupráce, koordinace prací a kontrola prací hlavního inženýrského partnera resp. kontraktora při tvorbě veškeré projektové dokumentace a při vlastní realizaci projektů

efektivní spolupráce a komunikace napříč strukturou řízení projektu

reportování výsledků/progresu ve své gesci vedení projektů (projektový manažer, ředitel projektu)

kontrolu plnění klíčových milníků/fází projektů v gesci HIP

účast na review mítincích za investora a komunikace se zahraničními partnery

zodpovědnost za kontrolu správnosti navržených technických řešení

Požadujeme:

VŠ technického zaměření (strojní, chemická technologie)

zkušenost s procesy projektové přípravy, realizace projektů větších technologických celků

výborné projektové řízení a komunikace

zkušenost s vedením menšího týmu spolupracovníků

výborná práce s technickou dokumentací

znalost základních technických norem platných pro projektovou přípravu a realizace velkých průmyslových celků

přehled a znalost základních softwarových CAD nástrojů pro projektovou přípravu a realizace velkých průmyslových celků

přehled/zkušenosti v oblasti tvorby kontrolních rozpočtů projektů ve všech jeho fázích

výborné organizační, komunikační, prezentační schopnosti

pečlivost, důslednost, flexibilita

znalost technické angličtiny slovem i písmem výhodou

autorizační zkouška výhodou

 Nabízíme:

5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

zvýhodněné stravování v závodní jídelně

příspěvek na penzijní připojištění

služební mobilní telefon

V případě Vašeho zájmu o zaměstnání v naší Společnosti vyplňte prosím tento formulář

Zaškrtnutím políčka „Souhlas se zpracování osobních údajů“ ve formuláři uděluji v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů souhlas se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost se sídlem Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86, PSČ 400 32, Česká republika, IČ: 000 11 789 (dále jen "Správce") za účelem registrace uchazeče o zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší.
Dále potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a a že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné. Jsem si vědom/a, že mám právo: vzít svůj souhlas kdykoli zpět, požadovat po Správci informaci, jaké osobní údaje o mě Správce zpracovává, požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u Správce přístup k mým osobním údajům a tyto ktualizovat nebo opravit, požadovat po Správci výmaz mých osobních údajů a v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán zasláním odvolání na adresu sídla společnosti nebo emailovou adresu gdpr@spolchemie.cz Správce je oprávněn zpracovávat výše uvedené osobní údaje v souladu s GDPR a ZOOÚ i bez souhlasu Subjektu údaje jen v případech, pokud je zpracování nezbytné pro splnění právní povinnosti nebo pro plnění smlouvy, jakož i v případech oprávněných zájmů Správce.