Investiční ředitel

Jsme česká výrobní společnost zaměřující se na výrobu epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů a hydroxidů a speciálních chemických derivátů. Přes 80% naší produkce vyvážíme do 80 zemí 5 kontinentů, především na vysoce konkurenční a náročné trhy západní Evropy, a jsme dlouhodobě jedním z největších exportérů v Ústeckém kraji i České republice.

V současné době připravujeme realizaci strategického investičního záměru.

Otevíráme novou ředitelskou pozici a hledáme kvalitního a zkušeného odborníka v oblasti řízení investičních projektů. Úspěšný kandidát bude přímo podřízen generálnímu řediteli společnosti.

Popis pracovní pozice

vytváření investiční strategie, nastavování plánu, nastavování parametrů investic, rozpracování různých forem zajištění investic

rozvoj úseku, vedení týmu cca 10 spolupracovníků

efektivní spolupráci a komunikaci napříč společností

vedení projektů investičních celků

přípravu projektů pro realizaci, technický dozor nad realizací a kontrolu průběhu projektu z hlediska splnění časového harmonogramu a plánovaného rozpočtu

kontrolu plnění klíčových fází projektů

technický dozor

řízení cash flow projektů

prezentace výstupů činností vašeho úseku vedení společnosti

Požadujeme

VŠ (strojní nebo chemická technologie výhodou, ne podmínkou)

zkušenost s realizacemi technologických celků

výborné projektové řízení

zkušenost s vedením týmu spolupracovníků

práce s technickou dokumentací

schopnost jednat s dodavateli, investory apod.

výhodou znalost systému zadávání veřejných zakázek s využitím dotací

PC – výborná znalost programů na řízení projektů výhodou

znalost AJ slovem i písmem

Výborné organizační, komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

zvýhodněné stravování v závodní jídelně

příspěvek na penzijní připojištění

služební vozidlo i k soukromým účelům

mobilní telefon

Zaškrtnutím políčka „Souhlas se zpracování osobních údajů“ ve formuláři uděluji v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů souhlas se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost se sídlem Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86, PSČ 400 32, Česká republika, IČ: 000 11 789 (dále jen "Správce") za účelem registrace uchazeče o zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší.
Dále potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a a že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné. Jsem si vědom/a, že mám právo: vzít svůj souhlas kdykoli zpět, požadovat po Správci informaci, jaké osobní údaje o mě Správce zpracovává, požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u Správce přístup k mým osobním údajům a tyto ktualizovat nebo opravit, požadovat po Správci výmaz mých osobních údajů a v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán zasláním odvolání na adresu sídla společnosti nebo emailovou adresu gdpr@spolchemie.cz Správce je oprávněn zpracovávat výše uvedené osobní údaje v souladu s GDPR a ZOOÚ i bez souhlasu Subjektu údaje jen v případech, pokud je zpracování nezbytné pro splnění právní povinnosti nebo pro plnění smlouvy, jakož i v případech oprávněných zájmů Správce.