OBCHODNÍ REPREZENTANT

Nabízíme pracovní pozici vhodnou pro každého s obchodním talentem, zájmem o seberealizaci jak v chemii, tak i v prodeji na mezinárodním trhu. Poskytneme Vám všestranný rozvoj v oblasti obchodních dovedností!

Popis pracovní pozice

prodej chemických komodit

tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv

péče o stálé zejména zahraniční zákazníky a udržování obchodních vztahů

vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě

reporting ohledně plnění potřeb zákazníka

plánování tržeb, monitoring a analýza trhu

Požadujeme

VŠ/ SŠ

zájem o obchod a obchodního ducha

ochotu pracovat v mezinárodním prostředí a učit se obchodním dovednostem

pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, ochota cestovat do zahraničí

praxe v prodeji B2B – výhodou

anglický jazyk – komunikativní úroveň

druhý jazyk – výhodou (NJ nebo RJ)

řidičské oprávnění sk. B

znalost Microsoft Office, Word, Excel

Nabízíme

perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí

možnost osobního a odborného růstu

pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr

zkušební doba 3 měsíce

motivující mzdové ohodnocení (po zaškolení vyplácení motivačního bonusu v závislosti na prodejních  

výsledcích až 50% základní mzdy)

5 týdnů dovolené

mobilní telefon, notebook,

služební vozidlo i soukromým účelům –po absolvování zaškolení

příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru

věrnostní bonus

Ostatní sdělení

nástup možný ihned

místo výkonu práce dle dohody


V případě Vašeho zájmu o zaměstnání v naší Společnosti vyplňte prosím tento formulář

Zaškrtnutím políčka „Souhlas se zpracování osobních údajů“ ve formuláři uděluji v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů souhlas se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost se sídlem Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86, PSČ 400 32, Česká republika, IČ: 000 11 789 (dále jen "Správce") za účelem registrace uchazeče o zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší.
Dále potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a a že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné. Jsem si vědom/a, že mám právo: vzít svůj souhlas kdykoli zpět, požadovat po Správci informaci, jaké osobní údaje o mě Správce zpracovává, požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u Správce přístup k mým osobním údajům a tyto ktualizovat nebo opravit, požadovat po Správci výmaz mých osobních údajů a v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán zasláním odvolání na adresu sídla společnosti nebo emailovou adresu gdpr@spolchemie.cz Správce je oprávněn zpracovávat výše uvedené osobní údaje v souladu s GDPR a ZOOÚ i bez souhlasu Subjektu údaje jen v případech, pokud je zpracování nezbytné pro splnění právní povinnosti nebo pro plnění smlouvy, jakož i v případech oprávněných zájmů Správce.