CHEMIK pro Membránovou Elektrolýzu

obsluha výrobních zařízení pro nový provoz s nejmodernější technologií ve společnosti Spolchemie Electrolysis, a.s.

Pracovní náplň:

  • jedná se o obsluhu moderního technologické zařízení - elektrolyzéry, filtrace, čerpací stanice, úpravny chemikálií
  • kontrolní činnosti aparátů a nádrží, dávkování surovin, menší servisní zásahy na technologii výroby
  • 12-ti hodinové směny

Požadujeme:

  • maturita -v chemickém či technickém oboru (vhodné i pro absolventy SŠ)
  • dobrý zdravotní stav, pracovitost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou)
  • zvýhodněné stravování - obědy již od 18Kč! (výběr ze 6 ti jídel)
  • dostupnost pracoviště vcentru Ústí nad Labem –vazba na MHD a vlak
  • čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využívat podnikové rekreační zařízení vKrkonoších za nízkou cenu
  • možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
  • příspěvek na penzijní připojištění

Zaškrtnutím políčka „Souhlas se zpracování osobních údajů“ ve formuláři uděluji v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů souhlas se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost se sídlem Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86, PSČ 400 32, Česká republika, IČ: 000 11 789 (dále jen "Správce") za účelem registrace uchazeče o zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší.
Dále potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a a že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné. Jsem si vědom/a, že mám právo: vzít svůj souhlas kdykoli zpět, požadovat po Správci informaci, jaké osobní údaje o mě Správce zpracovává, požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u Správce přístup k mým osobním údajům a tyto ktualizovat nebo opravit, požadovat po Správci výmaz mých osobních údajů a v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán zasláním odvolání na adresu sídla společnosti nebo emailovou adresu gdpr@spolchemie.cz Správce je oprávněn zpracovávat výše uvedené osobní údaje v souladu s GDPR a ZOOÚ i bez souhlasu Subjektu údaje jen v případech, pokud je zpracování nezbytné pro splnění právní povinnosti nebo pro plnění smlouvy, jakož i v případech oprávněných zájmů Správce.